Firma

turbosprężarki: regeneracja , sterowniki turbo: naprawa

Prezentowana strona internetowa poświęcona jest tematyce turbosprężarek. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą - świadczymy kompleksowe usługi dotyczące regeneracji turbin. W ofercie posiadamy również nowe turbiny renomowanych marek. Kładziemy bardzo duży nacisk na to, aby prace wykonywać skutecznie i rzetelnie, oddając w Państw ręce sprzęt, w którym usterka usunięta została bezpowrotnie. Zajmujemy się naprawą turbosprężarek pochodzących z różnych maszyn, pojazdów - te urządzenia nie maja przed nami żadnych tajemnic.

 

Nasza oferta skierowana jest w szczególności do mieszkańców Przemyśla i okolic, nie mniej jednak z powodzeniem zajmiemy się naprawą sprzętu osób z zacznie dalszych zakątków kraju. Urządzenia można do nas bowiem dostarczać na dwa sposoby - osobiście oraz droga wysyłkową. W przypadku wyboru drugiej opcji proponujemy Państwu liczne udogodnienia - między innymi odbiór uszkodzonej turbiny na nasz koszt. W celu ustalenia szczegółowych procedur dostarczenia turbiny, jak i poszczególnych etapów regeneracji - zapraszamy do kontaktu.

 

Na tle konkurencji wyróżnia nas wielka skuteczność prowadzonych działań. Pracujemy profesjonalnie i efektywnie, zdając sobie przy tym sprawę z tego, jak cenny w dzisiejszym świecie jest czas klienta. Dlatego też nasze działania prowadzone są bardzo sprawnie, aby klient mógł cieszyć się możliwie szybko naprawiona turbosprężarką. Na zregenerowane turbiny (podobnie jak na nowe) udzielamy oczywiście gwarancji. Jesteśmy bowiem przekonani, iż zregenerowane przez nas urządzenie będzie się sprawowało bez zarzutu.

 

Na każdym etapie prowadzonych działań naprawczych kierujemy się zasadami precyzji i dokładności. Szczegółowo testujemy sprzęt, aby mieć pewność, że usterka nie powróci. Stosowanie wygórowanych norm i standardów w połączeniu z wysoką jakością pracy czyni nas liderem na rynku w zakresie profesjonalnej regeneracji turbosprężarek.

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

- roczną gwarancję na zregenerowaną, jak i naprawioną turbinę

- atrakcyjną ofertę cenową

- gwarancję wykorzystania części sprawdzonej, renomowanej marki - Melett