Naprawa sterowników turbo

Pomimo, iż konstrukcja turbo nie została w ciągu ostatnich lat istotnie posunięta do przodu, to możemy mówić o niekwestionowanym postępie w zakresie obsługi układu zmiennej geometrii.

Tutaj zastosowanie znalazł siłownik elektroniczny, który wyprał dotychczasowy zawór nazywany potocznie gruszką. Siłownik elektroniczny wyposażony jest w obwody elektryczne, które mają na celu podawanie impulsu i konkretnych sygnałów do silnika. Silnik zaś przemieszcza ramię siłownika, które podłączone jest do zmiennych łopatek. Pamiętać należy jednak, iż pozycje określane jako start oraz stop nie są z góry wyznaczone w obrębie napędu turbosprężarki. Często zatem różnią się miedzy sobą w odniesieniu do konkretnych turbin. Napęd elektroniczny jest zatem odmienny dla poszczególnych urządzeń.

 

Usługi dotyczące testowania

Nasza firma kładzie nacisk na weryfikację rodzaju uszkodzenia w dostarczanym sprzęcie. Proponujemy usługę"Test Serwis", która polega na weryfikacji elektronicznego siłownika przy zastosowaniu profesjonalnego testera ATD-1. Opłata za usługę to zaledwie 80zł + VAT.

 

Serwis naprawczy

Klientom oferujemy kompleksową naprawę elektronicznych sterowników w siedzibie firmy. Sterownik elektroniczny można do nas dostarczyć w dowolny sposób - akceptujemy zarówno dostarczenie sprzętu osobiście, jak i przesłanie go drogą pocztową. Oferujemy opcję przetestowania elektronicznego napędu. Jeśli stwierdzimy nieprawidłowości - błyskawicznie je usuniemy. Jeśli jednak sterownik będzie działał dobrze - wówczas zwrócimy go w ramach usługi "Test Serwis".

 

Oferta wymiany

W branży turbosprężarek obecni jesteśmy od wielu lat i doskonale zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy klient może pozwolić sobie na oczekiwania na usunięcie usterki. Oferujemy zatem również wymianę z półki. Posiadamy wiele rodzajów siłowników elektronicznych, zatem bez problemu można dopasować urządzenie w stu procentach odpowiadające indywidualnym potrzebom poszczególnych użytkowników. Przed dokonaniem zakupu prosimy jednak o kontakt telefoniczny, aby określić dostępność towaru oraz zapoznać się z jego ceną. Zamówienia realizowane są bardzo szybko - wysyłka odbywa się zazwyczaj na następny dzień po złożeniu dyspozycji.

 

Pomoc z rozpoznaniem

Zdarza się, że klienci decydują się na prawdę sprzętów, które bynajmniej nie są uszkodzone. Jest to starta zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dlatego też nasza firma kładzie zdecydowany nacisk na to, aby zweryfikować stan urządzenia przed rozpoczęciem naprawy. Chcemy uniknąć niepotrzebnej ingerencji w urządzenie. Czasem przyczyną usterki jest bowiem działanie turbosprężarki, a nie sterownik. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży i profesjonalny sprzęt - zatem weryfikację ewentualnych nieprawidłowości przeprowadzamy bezbłędnie.

 

Regenerujemy sterowniki turbin, które należą do takich marek jak: Mercedes, Land Rover, Volkswagen, Jaguar, Peugeot, Volvo, Ford, Jeep, Audi, Citroen, BMW, Chrysler.