Serwis i daignostyka turbin - Pomoc techniczna

Oferujemy sprawną i terminową diagnostykę turbin oraz ich serwis. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie. Nowoczesny sprzęt gwarantuje kompleksowe sprawdzenie stanu technicznego każdego elementu.

Oferujemy profesjonalny serwis turbin oraz ich diagnostykę. Nasze działania realizujemy w oparciu o wnikliwe sprawdzenie ich stanu technicznego oraz profesjonalną ocenę fachowców. Zapewniamy serwis turbin na najwyższym poziomie. Naprawiamy części zarówno z samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych.

 

Diagnostyka i serwis turbin to najlepsza alternatywa dla zakupu nowych części. Wszystkie te elementy można bowiem z powodzeniem naprawić, wystarczy wcześniej dokonać odpowiedniego i rzetelnego sprawdzenia stanu technicznego tych elementów.

 

Ocena stanu turbosprężarek i turbin następuje w trakcie stosownego procesu, który składa się z wielu etapów. Przede wszystkim turbosprężarka musi zostać rozebrana, po czym można przystąpić do oceny stanu technicznego poszczególnych podzespołów. Te działania realizowane są prze specjalistów, którzy potrafią trafnie określić stan techniczny danego elementu. Parametry turbin porównywane są następnie z tymi od producenta. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek, przystępujemy do ich wyeliminowania. W zależności od rodzaju uszkodzenia stosuje się tutaj odpowiedni sposób ich serwisowania. Wszystkie elementy muszą zawsze zostać oczyszczone i zabezpieczone. Uszkodzone części, których nie można naprawić zastępowane są nowymi. Na końcu wszystkie elementy są ponownie składane, wyważane i montowane.

 

Każda naprawiona u nas turbina posiada kartę gwarancyjną, protokół wyważenia końcowego oraz dokładną instrukcję montażu turbosprężarki.

 

Służymy kompleksową pomocą techniczną w zakresie serwisu i diagnostyki turbin. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt, który umożliwia dokładne i bardzo szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego tych elementów. Pracujemy tylko na sprawdzonym i niezawodnym sprzęcie wiodących producentów. W naszej pracy stosujemy tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne. Korzystamy z części i elementów najlepszej jakości. Wszystkie zregenerowane u nas turbiny działają później bez żadnych zarzutów przez długi czas.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jak również bezpośrednio do naszego serwisu, gdzie służymy fachowym doradztwem i pomocą. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników to gwarancja skutecznej diagnostyki sprzętu. Jesteśmy serwisem, który każdą naprawę przeprowadza sprawnie i terminowo.